Januari 2022 – langverwachte startschot van ons uitgebreid infrastructuurproject

Beste KWTC-leden en vrienden,

Gisteren, 15 januari, zijn een aantal vrijwilligers en het bestuur gestart met voorbereidende werken naast terrein 3 en 4. Volgende week start de aannemer van de padelterreinen met de afbraak van tennisterreinen 3-4 en het asfaltterrein en met de voorbereidende grondwerken voor de aanleg van de padelterreinen. Volgende week en begin de week daarop vinden ook de grondwerken plaats om het opnieuw aanplanten van de groenkant rondom onze buren te kunnen aanvangen.

Dit is het langverwachte startschot van ons uitgebreid infrastructuurproject. Tot aan de Paasvakantie staan deze taken op ons programma:

 • Aanleg 6 padelterreinen waar voorheen tennisterreinen 3-4 en het asfaltterrein lagen
 • Heraanleg groenomgeving naast 3-4 rondom onze buren
 • Heraanleg tennisterreinen 1-2 en 5-6 (inclusief een nieuwe sproeiinstallatie)
 • Aanleg nieuw tennisterrein tussen 7-8 en 5-6 (inclusief een nieuwe sproeiinstallatie)
 • Opfrissen van het sanitair van het zomerclubhuis
 • Installatie van een gasverwarming voor het terras van ons clubhuis
 • LED verlichting op alle tennisterreinen behalve 9-10
 • Werken aan de afwatering van de velden
 • Ingraven en plaatsen van nieuwe bekabelingen voor allerhande zaken
 • Heraanleg van de verharding rondom het clubhuis
 • 101 zaken die we tijdens de werken nog zullen tegenkomen …

Dit betekent veel activiteiten de komende periode. Zoals in het voorjaar van 2014 hopen we dat dit een positieve sfeer zal teweeg brengen na 2 jaar “C” maar er zal ook tijdelijke hinder zijn om je op ons domein te bewegen oa naar de winterhal. We vragen hiervoor het nodige begrip op te brengen en mee te werken door bijvoorbeeld met propere schoenen het tapijt in de tennishal en ons clubhuis te betreden. We zullen het maximale doen om de hinder te beperken maar we moeten hier samen doorheen.

Zoals altijd staan we open voor eventuele vragen en zullen we helpende handen hartelijk ontvangen.

Samen op weg naar een nieuwe KWTC-toekomst met tennis en padel.

Dirk Stans
KWTC-voorzitter