Nieuwe uitbaters voor KWTC

Beste KWTC-leden en vrienden,

Reeds geruime tijd is KWTC op zoek naar nieuwe uitbaters voor haar clubhuis Brik Pilée. Sinds november vorig jaar houdt een “geweldige” ploeg vrijwilligers ons clubhuis open. In sommige van de ons omliggende clubs is dit de standaard manier van werken. Bij ons heeft het alvast geleid tot een vernieuwd enthousiasme onder onze leden.
Het bestuur wenst hierbij nog eens alle vrijwilligers van harte te danken voor hun extra inzet!

Verheugd en tevreden kunnen wij jullie vandaag melden dat we nieuwe uitbaters hebben gevonden. Kurt Luyten en Cindy Van Genechten, beiden KWTC-lid, willen met veel enthousiasme de sprong wagen en vanaf 15 februari de uitbating over nemen. Zij engageren zich voor “service met een smile” en “je thuis voelen in het KWTC clubleven”,  naast het serveren van drank en kleine snacks of gerechten.

Om Cindy en Kurt op feestelijke wijze te lanceren, organiseren we een receptie op vrijdag 1 maart. Jullie zijn allemaal van harte welkom in het zomerclubhuis vanaf 19u om samen, hen een geweldige start te bezorgen.

We kijken uit naar een goede en prettige samenwerking en wensen Kurt en Cindy alvast heel veel succes toe.

Het KWTC-bestuur