Zaterdag 19 september, opkuisdag winterhal met gratis lunch!

Beste KWTC-leden,

Zaterdag 19 september willen we de handen in elkaar slaan om onze club voor te bereiden op het winterseizoen. Dit behelst dat er in de winterhal een aantal zaken op het programma staan zoals het reinigen van het tapijt, de gordijnen weer keurig ophangen, de stockageruimtes opruimen enz…

We willen dan ook een beroep doen op jullie, onze leden, om een handje toe te steken.

Iedereen van harte welkom vanaf 09u00.

Indien we met velen zijn, kunnen we ook buiten nog paar klussen doen. Vele handen maken het werk licht en korter van duur.

Onze vrienden van de Brik Pilée fietsclub hebben eveneens een activiteit zaterdag om 11u00, “Hoe onderhoud ik mijn fiets?”. Zij krijgen een lunch in de vorm van broodjes en een koffiekoek gesponserd en doen ons het aanbod om voor alle helpers die zich voor vrijdagmiddag aanmelden, eveneens een gratis lunch te voorzien. Is dat geen vriendschap en collegialiteit? Helpers, jullie weten dus wat je te doen staat: meld je aan op info@kwtc.be of antwoord gewoon op deze mail.

Dank bij voorbaat,

Het KWTC bestuur

Nog te vermelden:

  • vergeet niet in te schrijven voor ons wintertornooi
  • volg KWTC op de voet via Facebook. Daar vind je steeds de infos ivm interclub eindrondes enz…
  • niet vergeten dat zondag 20 september de winterabonnementen van start gaan.