COÖRDINATOREN

Joerie Schillebeekx

Volwassencoördinator

Tom Cuypers

Jeugdcoördinator

JEUGDWERKING

Agnes Valkenborghs

Kurt Cuypers

Joeri Goos

Guy Peetermans

Jens Timmermans

TRAINERS

Naam Mailadres Hoogst behaalde diploma Extra info
Anoesjka Immers anoe14@hotmail.com Aspirant-Initiator
Eddie Tips eddie.tips@telenet.be Trainer B
Hannah Meeus hannahmeeus54@gmail.com Initiator
Jef Muller jefmuller14082000@gmail.com Initiator Multimove, Start 2 Tennis
Jens Timmermans timmermans_jens1998@outlook.com Initiator Jeugdwerking
Jill Timmermans Jilltimmermans001@gmail.com Initiator
Joerie Schillebeekx joerie.schillebeekx@kwtc.be Instructeur B Volwassencoördinator, Competitietrainer, Tennis Workout
Kato Ceustermans kato.ceustermans@telenet.be Initiator
Kato Muller kato.muller1@gmail.com Initiator
Kristof Jans kristof.jans2@telenet.be Aspirant-Initiator
Kurt Cuypers kurtcuypers@hotmail.com Aspirant-Initiator Jeugdwerking
Laurent Jansen laurent-456@hotmail.com Initiator Competitietrainer, Conditietrainer
Lennert Jansen lennertjansen999@gmail.com Initiator
Mariken Wouters marikenwouters2000@hotmail.com Initiator Multimove
Maurizio Malavolta maurizio.malavoolta@telenet.be Instructeur B Coördinator volwassenen, Competitietrainer, Tennis Workout
Robbe Mertens mertensrobbe05@gmail.com Initiator Start 2 Tennis
Rosalie Melis rosalie.melis@hotmail.com Aspirant-Initiator
Seph Lodewijckx sephlodewijckx@hotmail.com Aspirant-Initiator
Tibe Schillebeekx tibe.schillebeekx@gmail.com Aspirant-Initiator
Tjörven Van Balen chukie96@hotmail.com Initiator
Tom Cuypers tom.cuypers@kwtc.be Trainer B (in opleiding) Jeugdcoördinator, Competitietrainer, Tennis Workout
Tristan Krieckemans tristan.krieckemans@gmail Initiator
Yasmine Stubbe yasminestubbe@gmail.com Aspirant-Initiator