JEUGDCOÖRDINATOREN

Joerie Schillebeekx
joerie.schillebeekx@kwtc.be
Jeugdcoördinator (9 tot 18 jarigen)
Tom Cuypers
tom.cuypers@kwtc.be
Jeugdcoördinator (tot 9 jarigen)

JEUGDWERKING

Kris Muller
kris.muller@kwtc.be
Voorzitter jeugdbestuur
Agnes Valkenborghs
agnes_valkenborghs@hotmail.be
Jeugdbestuur
Loes Van Hout
loeza_ace@hotmail.com
Jeugdbestuur
Peter Mertens
peter.mertens@kwtc.be
Jeugdbestuur
Laurent Jansen
laurent-456@hotmail.com
Jeugdbestuur
Eddie Tips
eddie.tips@telenet.be
Jeugdbestuur

TRAINERS

Naam Mailadres Hoogst behaalde diploma Extra info
Anoesjka Immers anoe14@hotmail.com Aspirant-Initiator
Arne Gijsels a.gijsels@gmail.com Aspirant-Initiator
Benthe Aarts a3sandra.aarts@telenet.be Aspirant-Initiator
Eddie Tips eddie.tips@telenet.be Trainer B Jeugdwerking
Eline Mertens mertenseline@hotmail.be Aspirant-Initiator
Hannah Meeus hannahmeeus54@gmail.com Aspirant-Initiator
Hanne Mertens hanne.mertens1998@hotmail.com Aspirant-Initiator
Jef Muller jef.muller@hotmail.be Initiator Multimove, Start 2 Tennis
Jens Timmermans timmermans_jens1998@outlook.com Initiator
Jill Timmermans Jilltimmermans001@gmail.com Aspirant-Initiator
Joerie Schillebeekx joerie.schillebeekx@kwtc.be Instructeur B Jeugdcoördinator, Competitietrainer, Tennis Workout
Julie Mertens juliemertens2@gmail.com Aspirant-Initiator
Kato Ceustermans kato.ceustermans@telenet.be Aspirant-Initiator
Kato Muller kato.muller1@gmail.com Aspirant-Initiator
Kristof Jans kristof.jans2@telenet.be Aspirant-Initiator
Kurt Cuypers kurtcuypers@hotmail.com Aspirant-Initiator
Laurent Jansen laurent-456@hotmail.com Initiator Competitietrainer, Conditietrainer, Jeugdwerking
Lennert Jansen lennertjansen999@gmail.com Initiator
Loes Van Hout loes.van.hout@hotmail.com Aspirant-Initiator Jeugdwerking
Mariken Wouters marikenwouters2000@hotmail.com Initiator Multimove
Maurizio Malavolta maurizio.malavoolta@telenet.be Instructeur B Coördinator volwassenen, Competitietrainer, Tennis Workout
Michiel Mulders michielmulders1@gmail.com Initiator
Robbe Mertens robbe2@telenet.be Initiator Start 2 Tennis
Rosalie Melis rosalie.melis@hotmail.com Aspirant-Initiator
Tjörven Van Balen chukie96@hotmail.com Initiator
Tom Cuypers tom.cuypers@kwtc.be Trainer B (in opleiding) Jeugdcoördinator, Competitietrainer, Tennis Workout
Tristan Krieckemans tristan.krieckemans@gmail Aspirant-Initiator
Valerie De Boulle deboulle.valerie@gmail.com Initiator
Vincent De Boulle vincent.de.boulle@gmail.com Initiator
Yannick Bukenberghs yannickbukenberghs@hotmail.com Initiator