Overzicht van de bestuurders kernmedewerkers van de club en hun specifiek werkterrein.

[curly_person name=”Diane Helsen” image=”1148″ title=”Secretaris” email=”diane.helsen@kwtc.be”]

[curly_person name=”Luc Cuypers” image=”1147″ title=”Penningmeester” email=”luc.cuypers@kwtc.be”]

[curly_person name=”Dirk Stans” image=”1201″ title=”Voorzitter – Communicatie” email=”dirk.stans@kwtc.be”]

[curly_person name=”Peter Van Dyck” image=”1146″ title=”Uitbating” email=”peter.van.dyck@kwtc.be”]

[curly_person name=”Kris Muller” image=”1083″ title=”Voorzitter jeugdbestuur – Terreinen” email=”kris.muller@kwtc.be”]

[curly_person name=”Christophe Geukens” image=”1149″ title=”Juridisch” email=”christophe.geukens@kwtc.be”]

[curly_person name=”Joerie Schillebeekx” image=”1087″ title=”Jeugd – Trainers” email=”joerie.schillebeekx@kwtc.be”]

Diane Helsen

Diane Helsen

Secretaris

Als KWTC-sercretaris is Diane verantwoordelijk voor het ledenbeheer van onze club. Ze neemt tevens verantwoordelijkheid voor de Interclub-competitie.