Wat vanaf 8 juni 2020?

Beste KWTC-leden,

Het zijn bijzondere tijden voor iedereen en het is niet makkelijk voor burgers en organisaties om vandaag de te volgen maatregelen met betrekking tot het onderdrukken van het Corona-virus op een rijtje te krijgen.

De KWTC-kern doet hierbij zijn best om met de veranderende regels rekening te houden en gelijktijdig een maximaal tennisplezier mogelijk te maken.

Vanaf maandag 8 juni komen we weer in een nieuwe volgende fase van versoepelingen die naar ons best vermogen er zo uitzien:

Brik Pilee (clubhuis):

 • Opent zijn deuren weer vanaf maandag 08 juni 13.00 uur
 • Het vast sluitingsuur is 01u00
 • Corona regels:
  • Indien je ziek bent of je je ziek voelt, blijf je best thuis en contacteer je jouw huisarts
  • Handen wassen of ontsmettende gel gebruiken bij het binnenkomen en vertrekken
  • Consumeren kan enkel zittend aan een tafel (dus geen zitplaatsen aan de toog)
  • 1 vaste persoon per tafel afhalen aan de toog
  • Max 10 personen per bubbel/tafel
  • Vraag aan de uitbating waar je kan zitten met jouw bubbel
  • De uitbating draagt mondmaskers om het clienteel te beschermen
  • Douches en kleedruimtes blijven afgesloten tot 1 juli
  • Respecteer de ruimte tussen de tafels (moet min 1.5 m zijn)
  • Tracht het kruisen van personen tussen de tafels en van en naar de toiletten te vermijden (wees hoffelijk)

Met ons clubhuis weer open, kunnen we ook weer met verlichte terreinen spelen. Op verzoek zal de uitbating de verlichting voor jullie aanzetten.

De recente beslissingen van de veiligheidsraad hebben ook nog andere gevolgen:

 • Het tenniskamp kan door gaan tussen 20 en 25 juli 2020. De trainers en de jeugdwerking bereiden een draaiboek voor om alles veilig te laten verlopen.
 • Het KWTC tornooi gaat ook door van 27 juli tot en met 09 augustus. De voorwaarden waaronder het tornooi kan door gaan, zijn nog niet bekend maar het zal alleszins anders zijn dan andere jaren. Ook wat wel en niet kan voor de nevenactiviteiten is nog even afwachten.
 • Jeugdinterclub kan doorgaan vanaf 01 juli tot eind augustus
 • Volwasseninterclub gaat door in augustus en september
 • De zomerladder starten we binnen kort ook op

Zoals blijkt starten we alle activiteiten zo spoedig mogelijk weer op maar steeds binnen het kader van de ons opgelegde regels. Dit vraagt inspanningen en creativiteit van iedereen. Indien niet alles loopt zoals je het gewend bent, denk dan daaraan en heb wat geduld en begrip en vooral toon respect voor elkaar, want niet iedereen gaat op dezelfde wijze om met deze situatie. We houden jullie op de hoogste van nieuwe ontwikkelingen.

Tot slot nog een belangrijke mededeling van Tennis Vlaanderen: “Om de uitwisseling van leden en uitslagen tussen leden van Tennis Vlaanderen en AFT te verbeteren, is het nodig om spelers op een unieke manier te gaan identificeren. Daarom zullen spelers op de website en de app gevraagd worden hun rijksregisternummer te registreren. Spelers kunnen kiezen dit ‘later’ in te vullen, maar vanaf 1 juli is het rijksregisternummer verplicht om nog een terrein te kunnen reserveren en te kunnen deelnemen aan competitie. Het rijksregisternummer zal enkel gebruikt worden als uniek ID voor elk lid.”

Bij deze kijken we er naar uit om na vele maanden weer van het mooiste terras van Wezel te kunnen genieten. Welkom aan alle KWTC-leden, onze fietsvrienden van WTC Brik Pilée en de Wezel Drivers, alle sponsoren en alle vrienden en bezoekers van ons clubhuis Brik Pilée.

Sportieve groeten,

KWTC-Kern