KWTC zoekt nieuwe uitbater voor zijn clubhuis, Brik Pilée.

Beste KWTC-leden en vrienden,Brik Pilée

Wim heeft ons per 1 september meegedeeld dat hij zijn toekomst niet langer ziet als uitbater van Brik Pilée. Wij waarderen zijn inspanningen van 2016 om zijn plaats als Brik Pilée uitbater waar te maken. Wij wensen hem alle succes bij de zoektocht naar een nieuwe uitdaging.

Ondertussen moeten wij op zoek naar nieuwe kandidaten. Hierbij rekenen we op jullie medewerking. Kandidaten kunnen zich melden per e-mail bij Peter Van Dyck, peter.van.dyck@kwtc.be.

Tot het zo ver is zal Wim, Brik Pilée met enthousiasme blijven uitbaten.

We zullen er alles aan doen om de sfeer en kwaliteit van dienstverlening in ons clubhuis op een gekend hoog peil te houden. Hierbij rekenen we ook op jullie, onze leden, om deze transitie zo vlot mogelijk te laten verlopen.

Met vriendelijke groeten,

Het KWTC bestuur

Volg KWTC op de voet via Facebook.