KWTC zoekt nieuwe uitbater.

Beste KWTC-leden en vrienden,

Aanpassen aan een veranderende wereld en omgeving is eenieders opgave van elke dag.

Gisteren deelden Patrick en Nicole officieel aan het bestuur mee dat zij hun opdracht wensen te beëindigen per 31 december 2015.

Na 4 jaren ten dienste van de KWTC leden en in prettige samenwerking met het bestuur, willen zij andere wegen bewandelen. Uit naam van ons allen willen wij hen hartelijk danken en wensen wij hen van harte succes met hun nieuwe uitdagingen.

Tot het zo ver is zullen Patje en Nicole, Brik Pilée met enthousiasme blijven uitbaten.

Verandering betekent in deze voor onze club dat we op zoek moeten naar een nieuwe uitbater. Kandidaten kunnen zich melden per e-mail bij Peter Van Dyck, peter.van.dyck@kwtc.be. Eind oktober houden we een eerste evaluatie van de aanmeldingen.

We zullen er alles aan doen om de sfeer en kwaliteit van dienstverlening in ons clubhuis op een gekend hoog peil te houden. Hierbij rekenen we ook op jullie, onze leden, om deze transitie zo vlot mogelijk te laten verlopen.

Met vriendelijke groeten,

Het KWTC bestuur

Volg KWTC op de voet via Facebook.